ΜΠΑΣΚΕΤ SIRIS 4×4: Οι GANGSTERS νικητές του τουρνουά

- Διαφήμιση -

Οι GANGSTERS κέρδισαν στον μεγάλο τελικό του τουρνουά μπάσκετ 4χ4 τα… ΚΑΠΗ το απόγευμα της Κυριακής 16/6. Το τουρνουά διοργάνωσε η SIRIS Basketball Academy το διήμερο 15 & 16 Ιουνίου 2024 και οι νικητές πήραν αήττητοι (4 νίκες) την πρωτιά.

Στο τουρνουά 4χ4 συμμετείχαν 12 ομάδες με έως 6 παίκτες, ηλικίας 35+.

- Διαφήμιση -

Αναλυτικά:

 ΟΜΑΔΑPLAYER 1PLAYER 2PLAYER 3PLAYER 4PLAYER 5PLAYER 6
1SHARKSΒΑΔΙΑΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΣΙΜΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ60
2ΤΑ ΚΑΠΗΑΛΕΞΗΣ ΚΑΔΗΣΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΑΤΣΙΚΗΣΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΣΙΦΊΔΗΣΓΙΩΡΓΟΣ ΓΟΥΝΑΣΚΏΣΤΑΣ ΚΑΔΗΣΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ
3ΒΟΛΤΑ STORIESΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΙΡΗΣΧΑΡΗΣ ΤΖΕΛΕΤΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΌΠΟΥΛΟΣ50
4GANGSTERSΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΖΗΣΗΣ ΠΑΠΟΥΔΑΣΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΟΓΚΑΣΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΔΗΣΑΡΗΣ ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΣΒΑΛΟΥΝΤΟΣ ΓΙΒΡΓΟΣ60
5ΤΑ ΑΛΑΝΙΑ ΤΟΥ ΟΒΑΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣΘΑΝΑΣΗΣ ΒΛΑΧΟΣΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΖΗΜΑΣΣΤΡΑΤΟΣ ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣΘΑΝΟΣ ΦΙΛΤΑΤΖΗΣ
6ΠΕΛΑΡΓΟΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΤΑΚΟΓΛΟΥΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣΤΡΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΧΑΤΖΗΣΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
7ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΣΕΡΡΩΝΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΛΙΑΡΑΣΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΥΛΙΚΑΣΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΙΒΑΖΙΔΗΣΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΔΕΛΑΣΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
8ΒΙΣΑΛΤΕΣΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΥΣΗΣΔΙΟΝΥΣΗΣ ΧΟΥΝΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΝΓΚΟΒΙΤΣΘΩΜΑΣ ΓΚΟΥΤΖΙΑΣΓΙΩΤΗΣ ΜΗΤΡΟΥΔΗΣ50
9ΣΙΡΙΣ +ΜΠΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΣANΔPOΣ AΛEΞHΣTEΠEKETZHΣ ΠAΣXAΛHΣKOTΣIANHΣ ΔHMHTPHΣΣΩΤΗΡΗΣ ΝΑΤΣΙΟΥΔΗΣΚΩΔΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ60
10ΕΞΩ ΣΦΥΡΟΠΑΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΟΥΡΕΛΗΣΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΡΑΝΤΟΣΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣΣΑΚΗΣ ΒΑΙΟΥΠΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ60
11ΤΑΛΑΙΠΕΣ (18-34)ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΜΗΤΑΣΗΛΙΑΣ ΖΑΛΙΜΙΔΗΣΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ40
12RED FROGSΑΝΕΣΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣΠΕΤΡΟΣ ΓΚΑΗΛΑΣΝΙΚΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΣΑΚΗΣΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

Τα αποτελέσματα των ομίλων την 1η ημέρα του τουρνουά ήταν:

  • Α’ ΟΜΙΛΟΣ
    • ΠΕΛΑΡΓΟΙ-ΕΞΩ ΣΦΥΡΟ 21-17
    • ΠΕΛΑΡΓΟΙ-ΑΛΑΝΙΑ ΟΒΑ 19-16
    • ΑΛΑΝΙΑ ΟΒΑ-ΕΞΩ ΣΦΥΡΟ 12-14
  • Β’ ΟΜΙΛΟΣ
    • ΚΑΠΗ-ΣΙΡΙΣ+ 21-17
    • ΚΑΠΗ-ΤΑΛΑΙΠΕΣ 21-4
    • ΣΙΡΙΣ+-ΤΑΛΑΙΠΕΣ 21-11
  • Γ’ΟΜΙΛΟΣ
    • GANGSTERS-RED FROGS 21-17
    • GANGSTERS-ΒΙΣΑΛΤΕΣ 21-13
    • RED FROGS-ΒΙΣΑΛΤΕΣ 17-16 (π)
  • Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
    • SHARKS-ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ 18-15
    • SHARKS-VOLTA 9-10
    • VOLTA-ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ 21-14

Αγώνες κατάταξης Κυριακή 16/6

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣΣΚΟΡΘΕΣΕΙΣ
RED FROGS-ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ18-179-12
ΒΙΣΑΛΤΕΣ-SHARKS16-175-8
ΤΑΛΑΙΠΕΣ-ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ10-1911-12
SIRIS+-ΒΙΣΑΛΤΕΣ09-217-8
GANGSTERS – ΒΟΛΤΑ STORΙES21-111-4
ΠΕΛΑΡΓΟΙ-ΒΟΛΤΑ STORIES21-123- 4
ΤΑ ΑΛΑΝΙΑ ΤΟΥ OΒΑ – ΤΑΛΑΙΠΕΣ21-049-12
ΕΞΩΣΦΥΡΟ-ΣΙΡΙΣ+17-165-8
ΤΑ ΑΛΑΝIA ΤΟΥ OΒΑ – RED FROGS21-199-10
ΕΞΩΣΦΥΡΟ-SHARKS21-205-6
ΠΕΛΑΡΓΟΙ-ΚΑΠΗ17-191-4
ΚΑΠΗ-GANGSTERS13-181-2

Τελική κατάταξη

  • 1.GANGSTERS
  • 2.ΚΑΠΗ
  • 3. ΠΕΛΑΡΓΟΙ
  • 4.VOLTA STORIES
  • 5.ΕΞΩΣΦΥΡΟ
  • 6.SHARKS
  • 7.ΒΙΣΑΛΤΕΣ
  • 8.ΣΙΡΙΣ+
  • 9.ΑΛΑΝΙΑ ΟΒΑ
  • 10.RED FROGS
  • 11.ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
  • 12.ΤΑΛΑΙΠΕΣ

Περισσότερες φωτογραφίες εδώ

- Διαφήμιση -

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.