ΜΠΑΣΚΕΤ Α2 Γυναικών-ΜΓΣ Πανσερραϊκός: Οι αντίπαλες των «Λιονταρίνων» σε Κύπελλο και Πρωτάθλημα 2023-24

ΜΠΑΣΚΕΤ Α2 Γυναικών-ΜΓΣ Πανσερραϊκός
- Διαφήμιση -

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των Εθνικών πρωταθλημάτων και του Κυπέλλου μπάσκετ (ανδρών και γυναικών) στα γραφεία της ΕΟΚ την Τετάρτη 9 Αυγούστου 2023.

Η γυναικεία ομάδα του Πανσερραϊκού ξεκινά τις επίσημες αγωνιστικές υποχρεώσεις την Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2023 στην α’ φάση του Κυπέλλου Ελλάδος θα αντιμετωπίσουν την Αναγέννηση Ν. Ρυσίου σε νοκ άουτ παιχνίδι στο ΔΑΚ Σερρών «Ιωάννης Τσιντσάρης»

- Διαφήμιση -

Αν περάσει στην 2η αγωνιστική τέσσερεις ημέρες αργότερα (24/9/2023) θα αντιμετωπίσει πάλι στο ΔΑΚ τον νικητή του παιχνιδιού Αρης-Ιωάννινα

Ε.Ο.Κ.Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών 2023-2024
——————— Α’ Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών ———————

— Όμιλος Νότου – 1η Αγωνιστική – Τετάρτη 20/09/2023 ——————–

01. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ
02. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
03. ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΠΡ. – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Α/Α ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ.

— Όμιλος Βορρά – 1η Αγωνιστική – Τετάρτη 20/09/2023 ———————

04. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
05. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
06. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΣΚ ΙΩΝΝΙΝΑ
— Όμιλος Νότου ———————————————————

2η Αγωνιστική – Κυριακή 24/09/2023

07. ΝΙΚΗΤΗΣ 03 – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ.
08. ΝΙΚΗΤΗΣ 01 – ΝΙΚΗΤΗΣ 02
— Όμιλος Βορρά ———————————————————

2η Αγωνιστική – Κυριακή 24/09/2023

09. ΝΙΚΗΤΗΣ 05 – ΝΙΚΗΤΗΣ 06
Α/Α ΝΙΚΗΤΗΣ 04
—————— Β’ Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών ——————

————– 12 Ομάδες Α1 + 4 Ομάδες Α2 από την Α’ Φάση ————-

—————— Κυριακή 01/10/2023 ——————————–

10. ΝΙΚΗΤΗΣ 08 – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
11. ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
12. ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
13. ΝΙΚΗΤΗΣ 04 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
14. ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
16. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
17. ΝΙΚΗΤΗΣ 07 – ΝΙΚΗΤΗΣ 09
Γ’Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες), Σάββατο 23/12/2023

18. ΝΙΚΗΤΗΣ 13 – ΝΙΚΗΤΗΣ 17
19. ΝΙΚΗΤΗΣ 10 – ΝΙΚΗΤΗΣ 16
20. ΝΙΚΗΤΗΣ 11 – ΝΙΚΗΤΗΣ 15
21. ΝΙΚΗΤΗΣ 12 – ΝΙΚΗΤΗΣ 14
Δ’Φάση (Ημιτελικοί), Τετάρτη 24/01/24

Ε’Φάση (Τελικός), Κυριακή 18/02/24

Πρεμιέρα με Πυλαία στο Πρωτάθλημα
Το πρωτάθλημα στην Α2 μπάσκετ γυναικών στον 2ο όμιλο συμμετέχουν 13 ομάδες και η ομάδα του ΜΓΣ Πανσερραϊκός ξεκινά τις αγωνιστικές υποχρεώσεις το Σάββατο 7/10/2023 με αντίπαλο την ΑΕ Πυλαίας εκτός έδρας. Στο ΔΑΚ οι «λιονταρίνες» θα εμφανιστούν για πρώτη φορά στο πρωτάθλημα το Σάββατο 14/10/2023 με αντίπαλο τον ΓΑΣ Απόλλωνα Πτολεμαϊδας.

Το Πρωτάθλημα ολοξληρώνεται στις 28 Απριλίου 20244.

ΕΟΚ Α2 Εθνική κατηγορία Γυναικών 2023-24 2ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 07/10/23

Ρεπό: ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΜΕΝΤ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

2η Αγωνιστική – 14/10/23

Ρεπό: ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΕΝΤ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

3η Αγωνιστική – 22/10/23

Ρεπό: ΜΕΝΤ
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ

4η Αγωνιστική – 29/10/23

Ρεπό: ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΜΕΝΤ

5η Αγωνιστική – 05/11/23

Ρεπό: ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΕΝΤ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

6η Αγωνιστική – 19/11/23

Ρεπό: ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

7η Αγωνιστική – 26/11/23

Ρεπό: ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική – 03/12/23

Ρεπό: ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

9η Αγωνιστική – 17/12/23

Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

10η Αγωνιστική – 23/12/23

Ρεπό: ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική – 07/01/24

Ρεπό: ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΕΝΤ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

12η Αγωνιστική – 14/01/24

Ρεπό: ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΜΕΝΤ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

13η Αγωνιστική – 28/01/24

Ρεπό: ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΜΕΝΤ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ

14η Αγωνιστική – 04/02/24

Ρεπό: ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΕΝΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ

15η Αγωνιστική – 11/02/24

Ρεπό: ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΕΝΤ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

16η Αγωνιστική – 17/02/24

Ρεπό: ΜΕΝΤ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

17η Αγωνιστική – 25/02/24

Ρεπό: ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΕΝΤ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

18η Αγωνιστική – 03/03/24

Ρεπό: ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΜΕΝΤ

19η Αγωνιστική – 10/03/24

Ρεπό: ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

20η Αγωνιστική – 17/03/24

Ρεπό: ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

21η Αγωνιστική – 24/03/24

Ρεπό: ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

22η Αγωνιστική – 31/03/24

Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

23η Αγωνιστική – 07/04/24

Ρεπό: ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΜΕΝΤ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

24η Αγωνιστική – 14/04/24

Ρεπό: ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

25η Αγωνιστική – 21/04/24

Ρεπό: ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

26η Αγωνιστική – 28/04/24

Ρεπό: ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

- Διαφήμιση -

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.