ΝΕ ΠΑΣΟΚ Σερρών – Τα τελικά αποτελέσματα των εκλογών

Βάσει των αποτελεσμάτων της εκλογικής διαδικασίας serrespost ΝΕ Σερρών ΠΑΣΟΚ - Ανοιχτή Νομαρχιακή Συνέλευση Μελών και Φίλων serrespost Κεντρικός ομιλητής στην εκδήλωση με θέμα «Αυτοοργάνωση του Κόμματος και πορεία προς το Συνέδριο» θα είναι ο Αναπληρωτής Γραμματέας Κ.Ο. το
- Διαφήμιση -

Βάσει των αποτελεσμάτων της εκλογικής διαδικασίας της 8ης Μαΐου για την εκλογή, Νομαρχιακής Επιτροπής, Τοπικών Οργανώσεων, Αντιπροσώπων για το Συνέδριο αλλά και την επιλογή του ονόματος και του συμβόλου της παράταξης ανακοινώνουμε τα κάτωθι αποτελέσματα.

Η νέα σύνθεση της Νομαρχιακής Επιτροπής ΠΑΣΟΚ Σερρών αποτελείται με βάση τη σειρά εκλογής από τους:
1. Τρέντσιος Γιώργος
2. Μιχτσόγλου Ελένη
3. Κουλτσιάκης Ευάγγελος
4. Μακρή Αναστασία (Νατάσσα)
5. Στύλλας Γεώργιος
6. Κεμανιτζόγλου Παναγιώτης
7. Καλούδης Δημήτριος
8. Πουλτουρτζίδης Δημήτριος
9. Κεΐσογλου Παναγιώτης
10. Γκιούρα Βασιλική
11. Αντωνοπούλου Αθανασία (Νάνση)
12. Κλέτσας Αλέξανδρος
13. Παπαδόπουλος Χαράλαμπος

- Διαφήμιση -

Αντιπρόσωποι για το Συνέδριο του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής από την Περιφερειακή Ενότητα Σερρών εκλέγονται με αλφαβητική σειρά οι εξής:

1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ (ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ)
2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ)
3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΗ) ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
4. ΒΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ)
5. ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ (ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ)
6. ΒΙΣΕΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ)
7. ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ)
8. ΓΚΙΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
9. ΓΚΛΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ (ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ)
10. ΚΑΡΥΔΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
11. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
12. ΚΕΪΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
13. ΚΕΜΑΝΙΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ (ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ)
14. ΚΕΤΣΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ)
15. ΚΛΕΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
16. ΚΟΤΑΗΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
17. ΚΟΥΛΤΣΙΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ (ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ)
18. ΚΟΥΜΛΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ)
19. ΛΑΣΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ)
20. ΜΑΚΚΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ (ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ)
21. ΜΑΚΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
22. ΜΑΛΑΜΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
23. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
24. ΜΙΧΤΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
25. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
26. ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
27. ΝΑΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ)
28. ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
29. ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
30. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
31. ΟΣΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
32. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
33. ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
34. ΠΙΤΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ)
35. ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
36. ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ (ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ)
37. ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
38. ΡΑΛΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ (ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ)
39. ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ)
40. ΣΤΟΙΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
41. ΣΤΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
42. ΤΑΣΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
43. ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ (ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ)
44. ΤΖΕΓΚΑΣ ΒΥΡΩΝ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
45. ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ (ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ)
46. ΤΖΙΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
47. ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ)
48. ΤΡΕΝΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
49. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ (ΣΙΝΤΙΚΗΣ)
50. ΤΣΕΡΒΙΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ (ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ)
51. ΤΣΙΠΟΥΡΓΚΕΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ (ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ)
52. ΤΣΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ (ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ)
53. ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
54. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ (ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ)
55. ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
56. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ (ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ)

Βάσει της εγκυκλίου του Κινήματος, Αντιπρόσωποι για το συνέδριο χωρίς εκλογή είναι όλα τα ενεργά μέλη της Κεντρικής Επιτροπής και οι διατελέσαντες Βουλευτές του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής.

Η νέα σύνθεση των Τοπικών Οργανώσεων ΠΑΣΟΚ Σερρών ανά Δήμο και με αλφαβητική σειρά οι εξής:

ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ
• ΑΛΕΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
• ΜΑΚΚΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
• ΤΖΑΜΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
• ΤΣΙΟΜΠΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
• ΤΣΙΠΟΥΡΓΚΕΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ
• ΔΙΝΑΣ ΘΩΜΑΣ
• ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΙΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
• ΚΙΟΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
• ΛΑΣΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
• ΝΑΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ

ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ
• ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
• ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ
• ΚΥΡΙΑΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
• ΚΥΡΙΟΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
• ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΡΑΜΠΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
• ΓΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
• ΚΟΥΜΛΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
• ΜΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
• ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
• ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΣΙΝΤΙΚΗΣ
• ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
• ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
• ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
• ΠΙΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
• ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΕΡΡΩΝ
• ΑΝΔΡΟΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
• ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
• ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
• ΣΤΟΙΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
• ΤΖΑΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)

- Διαφήμιση -

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.